Gynekologie Uničov

NEPŘEHLÉDNĚTE

 

OZNÁMENÍ:  K 30.6.2022 UKONČUJI ČINNOST ORDINACE V DLOUHÉ LOUČCE A NA OLÚ PASEKA

Po tomto datu mne pacientky mohou navštěvovat v ordinaci v Uničově.

Milé ženy, maminky a babičky, máte doma 13-ti letou dceru nebo vnučku ?

Rádi bychom Vás informovali o novinkách v očkování proti HPV !

Od 1. 1. 2022 jsou pro kohortu 13letých dívek a chlapců plně hrazeny všechny 3 vakcíny proti HPV z veřejného zdravotního pojištění (1. dávka musí být aplikována v rozmezí od dne 13. narozenin během 364 dní – poslední den je tedy den před 14-tými narozeninami). Ze strany pojištěnce už nebude vybírán žádný doplatek při očkování jakoukoliv vakcínou proti HPV v daném věku dle příslušné vyhlášky.

Díky této přelomové změně mohou už být děti v tomto věku očkovány vakcínou Gardasil®9 se širokou ochranou proti 9 typům HPV bez ohledu na finanční situaci rodiny.

Na základě studií bylo prokázáno, že Gardasil®9 pomáhá chránit před 9 typy HPV, které způsobují až 90 % cervikálních karcinomů, ale také karcinomů konečníku, úst, jazyka, hltanu hlasivek atd.

 

 

Při malování jsme našli zlatou náušnici. Před delší dobou u nás nějaká paní náušnici ztratila, bohužel neznáme její jméno. Přineste druhou do páru velmi rádi Vám ji vrátíme !

Nabízíme provedení odběru krve ke stanovení protilátek na Covid - dozvíte se, zda jste Covid prodělali, ev. zda přetrvává imunita. Nejedná se o test, prokazující akutní onemocnění ! Cena 500 Kč, odběr po telefonické dohodě se sestrou.

PROSÍME NECHOĎTE BEZ OBJEDNÁNÍ !!

Vážená paní, milá slečno,

vítáme Vás na stánkách naší gynekologické a porodnické ordinace.

Přijímáme nové klientky !

 

 

 

Naším cílem je Vaše zdraví a Vaše spokojenost, tak, aby Vaše návštěva u nás nebyla nepříjemnou povinností, ale stala se pro Vás smysluplně stráveným časem. Proto se pro Vás snažíme vytvořit prostředí založené na naší odbornosti, třicetileté praxi v oboru a Vaší důvěře v takovou péči o Vás, jakou si zasloužíte.